تبلیغات
سرگرمی - داستان یک شام: بابا شاهی كه رستوران‌دار شد
داغ کن - کلوب دات کام
داستان یک شام: بابا شاهی كه رستوران‌دار شد


برترین ها: از بدقولی و بدحسابی تهیه‌كننده‌ها و عوامل سینمایی به ستوه آمده، آنقدر كه می‌گوید بازیگری یعنی كار نقدی با پول نسیه‌ای! شدت گلایه‌ها و نارضایتی‌هایش از نوع برخورد اهالی سینما و احساس نداشتن امنیت، باعث شد مثل «شهاب حسینی»، «اشكان خطیبی» و «بهرام رادان»‌ به فكر شغل دوم از نوع خوشمزه‌اش بیفتد و در صحبت‌هایش به گونه‌ای حرف بزند كه اگر از حرفه جدیدش راضی باشد، شاید دیگر او را در قاب تلویزیون یا روی پرده سینما نبینیم!

دوست گلم بقیه مقاله را  در ادامه مطلب دنبال کنید

«باباشاه رستوران‌دار شد!»‌ این روزها كافی است برای دیدن «هادی كاظمی» یا همان «باباشاه» معروف سریال «مهران مدیری»، به خیابان اعجازی زعفرانیه بروید و با یك تیر، 2‌نشان بزنید؛ هم بازیگر محبوب «قهوه تلخ»‌ را ببینید، هم دلی از عزا درآورید؛ البته در «كافه لیالی» او خبری از چلوكباب و خورش قورمه‌سبزی نیست! این‌جا تنها غذاهای هندی، لبنانی و ایتالیایی سرو می‌شود و مخصوص كسانی است كه دوست دارند متفاوت‌ با دیگران باشند. در یك بعد‌از‌ظهر سرد، پیامكی از طرف او به دست‌مان رسید مبنی بر مراسم افتتاحیه كافه رستوران لیالی با حضور هنرمندان. بنابراین تصمیم گرفتیم هم در این مراسم شامی در كنار هنرمندان‌ سینما، تلویزیون و موسیقی‌مان صرف كنیم، هم پای حرف‌های «هادی كاظمی» بنشینیم و بپرسیم چه شده «باباشاه» تصمیم گرفته رستوران‌داری كند و تغییر مسیر دهد؟ حرف‌های او مثل همیشه متفاوت و تا حدودی با چاشنی فلفل، تند شده‌! درست مثل غذاهای رستورانش... !

به او گفتم این پول حرام است!

از موقعی كه «لیالی»‌ را افتتاح كرده‌ایم، خودم نسبت به رستوران‌های دیگر حساس‌ شده‌ام و در برنامه‌هایم رفتن به رستوران‌های مختلف را قرار داده‌ام تا از نوع و كیفیت غذاهایی كه سرو می‌كنند مطلع شوم. جالب این‌كه چند روز پیش به یك رستوران‌ رفتم كه با وجودی كه پول زیادی هم داده بودم، واقعا حالم از غذاهایش بد شد!  تازه فهمیدم چقدر كیفیت غذاهایی كه ما دست مردم می‌دهیم خوب است. چون خودم هر چیزی را نمی‌پسندم و ذائقه‌ سختی دارم، 2 لقمه از غذایم خوردم و بلند شدم  وبه مسئولش گفتم:«چرا از مردم پول می‌گیرید؟!»
 گفت: «چرا؟»، گفتم: «وقتی شما غذایی دست مردم می‌دید كه از آن لذت نمی‌برید و بابتش پول هم می‌گیرید، پول زور است و حرام!» متاسفانه‌ خیلی از رستوران‌هایی كه وجود دارند، تنها منوی زیبایی دارند و عكس‌هایی جالب!دوست گلم با نظراتت و شرکت در نظر سنجی ما را در بهتر شدن این وبلاگ کمک کن 

جای تبلیغات شما تبلیغات پیامکی